Płyn do dezynfekcji rąk Etaproben 5L Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji rąk Etaproben 5L

Septoma

Producent Septoma

Sept05

Nowy produkt

Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

250,00 zł brutto

Opis

Opakowanie 1 szt.
Pojemność 5L

Więcej informacji

Etaproben 5L – Płyn do dezynfekcji

Profesjonalny preparat do higienicznej dezynfekcji rąk/

Sposób użycia:

Chirurgiczna dezynfekcja rąk - ręce należy myć przez kilka minut pod bieżącą wodą z mydłem stosując jałową szczoteczkę do oczyszczania paznokci. Następnie na umyte ręce i opłukane ręce należy nalać ok. 5ml preparatu i równomiernie rozetrzeć. po wyschnięciu preparatu na dłoniach nałożyć jałowe rękawiczki chirurgiczne.

Higieniczna dezynfekcja rąk -  na umyte ręce wodą z mydłem nanieść ok. 5ml preparatu, a następnie starannie przetrzeć skórę dłoni palców i przestrzeni między palcowych w czasie 30 sek.

Zastosowanie:

  • Zalecany do dezynfekcji rąk przed zabiegami chirurgicznymi, oraz do higienicznej dezynfekcji rąk pomiędzy wykonywanymi zabiegami oraz do odkażania skóry.
  • Stosowany do dezynfekcji przed zabiegami diagnostycznymi i pielęgniarskimi np. iniekcjami, punkcjami, pobieraniem krwi i przy zmianie opatrunków.
  • Stosowany w salonach kosmetycznych do dezynfekcji rąk skóry.
  • Jest dopuszczony do dezynfekcji rąk w zakładach przemysłu spożywczego i placówkach zbiorowego żywienia. 

Skład

Alkohol etylowy 52 g, alkohol Izopropylowy 10 g, alkohol benzylowy 1 g, gliceryna 3 g,woda do 100 g

BHP

Produkt łatwopalny. Działa szkodliwie po połknięciu. Chronić przed dziećmi. nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody oraz skontaktować się z lekarzem.

Produkt posiada kartę charakterystyki oraz pozwolenie Ministerstwa Zdrowia na obrót towarem biobójczym. Posiada również odpowiednie badania i opinię PZH.

Produkty powiązane