Ortopad Koniki Medium Zobacz większe

Ortopad Koniki Medium

Ortopad

Producent Ortopad

SL10824-S

Nowy produkt

Plastry Ortopad to przesłony pomagające w leczeniu zeza, niedowidzenia, czy podwójnego widzenia. Wykonane z hipoalergicznego materiału, który nie powoduje odparzeń wokół oka. Opakowanie 10 szt.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

19,40 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Historia cen produktu

Ortopad Koniki Medium

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Opakowanie 10 szt.
Rozmiar Medium (76x54mm)
Wiek 2 - 4 lata
Materiał Włóknina bambusowa

Więcej informacji

ORTOPAD – plastry na oko Master Aid.

Plastry ORTOPAD to specjalnie zaprojektowane przesłony pomagające w leczeniu chorób wzroku u dzieci – zeza, niedowidzenia, czy podwójego widzenia. Obturatory Master Aid tworzone z myślą o dzieciach w każdym wieku pozwalają na prowadzenie niedrogiej, lecz skutecznej terapii.

Plastry na oko dla dzieci ORTOPAD wykonane są z hipoalergicznego materiału, który skutecznie blokuje dostęp światła do oka, a jednocześnie umożliwia oddychanie skóry pod plastrem. Oryginalne plastry na oko ORTOPAD nie powodują odparzeń wokół oka dziecka. Są całkowicie bezpieczne i można z nich korzystać nawet przez wiele godzin – plastry ORTOPAD odklejają się bezboleśnie i nie pozostawiają śladu na skórze.

Kupując Master Aid ORTOPAD należy pamiętać o dobraniu odpowiedniego rozmiaru plastrów. W naszym sklepie umożliwiamy zakup przesłon ORTOPAD Junior, ORTOPAD Medium, oraz ORTOPAD Regular – każdy wariant produktu przeznaczony jest dla innej grupy wiekowej. Dodatkowo, przesłony zezowe posiadają wiele ciekawych wzorów, które na pewno spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Gratisy

Do każdego zamówionego opakowania Ortopad z 50szt. plastrów dołączamy (gratis) duży dwustronny plakat 42cm x 59cm (A2) motywacyjny dla dziecka do wyklejania zużytymi plastrami. Plansze występują w różnych wzorach, mają one za zadanie zachęcić dziecko do noszenia plastrów oraz do codziennej zabawy w wyklejanie. Plakaty wysyłane są losowo zgodnie z płcią wybranych przez Państwa plastrów.