Płyn do dezynfekcji rąk Etaproben Spray Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji rąk Etaproben Spray

Septoma

Producent Septoma

Sept04

Nowy produkt

Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i prątkobójczym i grzybobójczym. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

31,00 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Historia cen produktu

Płyn do dezynfekcji rąk Etaproben Spray

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Opakowanie 1 szt.
Pojemność 500ml

Więcej informacji

Etaproben Spray 500ml – Płyn do dezynfekcji

Profesjonalny preparat do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu bakteriobójczym, prątkobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym. Hipoalergiczny na bazie alkoholu o przedłużonym czasie działania.

Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk dla pracowników przemysłu spożywczego, personelu kuchennego, w placówkach służby zdrowia, restauracjach, barach, stołówkach, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych itp. Dzięki zamontowanemu atomizerowi stosowanie preparatu jest znacznie prostsze.

Preparat posiada szeroki zakres biobójczego działania na mikroorganizmy chorobotwórcze: bakterie, prątki gruźlicy, grzyby i wirusy (typu Herpes). Wykazuje szybkie działanie i długotrwały efekt.

Zawarte w preparacie substancje nawilżające zapobiegają wysuszaniu rąk i utrzymują elastyczność skóry. Etaproben jest dobrze tolerowany przez skórę nawet przy częstym stosowaniu.

Sposób użycia:

Chirurgiczna dezynfekcja rąk - ręce należy myć przez kilka minut pod bieżącą wodą z mydłem stosując jałową szczoteczkę do oczyszczania paznokci. Następnie na umyte ręce i opłukane ręce należy nalać ok. 5ml preparatu i równomiernie rozetrzeć. po wyschnięciu preparatu na dłoniach nałożyć jałowe rękawiczki chirurgiczne.

Higieniczna dezynfekcja rąk -  na umyte ręce wodą z mydłem nanieść ok. 5ml preparatu, a następnie starannie przetrzeć skórę dłoni palców i przestrzeni między palcowych w czasie 30 sek.

Zastosowanie:

  • Zalecany do dezynfekcji rąk przed zabiegami chirurgicznymi, oraz do higienicznej dezynfekcji rąk pomiędzy wykonywanymi zabiegami oraz do odkażania skóry.
  • Stosowany do dezynfekcji przed zabiegami diagnostycznymi i pielęgniarskimi np. iniekcjami, punkcjami, pobieraniem krwi i przy zmianie opatrunków.
  • Stosowany w salonach kosmetycznych do dezynfekcji rąk skóry.
  • Jest dopuszczony do dezynfekcji rąk w zakładach przemysłu spożywczego i placówkach zbiorowego żywienia. 

Skład

Alkohol etylowy 52 g, alkohol Izopropylowy 10 g, alkohol benzylowy 1 g, gliceryna 3 g,woda do 100 g

BHP

Produkt łatwopalny. Działa szkodliwie po połknięciu. Chronić przed dziećmi. nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody oraz skontaktować się z lekarzem.

Produkt posiada kartę charakterystyki oraz pozwolenie Ministerstwa Zdrowia na obrót towarem biobójczym. Posiada również odpowiednie badania i opinię PZH.

Produkty powiązane